Moja firma choć mała, to złapała duży kontrakt długoterminowy. Ogólnie jest to praca biurowa, więc nagle zmuszony byłem zatrudnić kilkadziesiąt dodatkowych osób. Wszystko szło doskonale, z czasem zatrudniłem kolejne osoby. Nagle ukazały się problemy … lokalowe.

O tym wcześniej nie pomyślałem. Musiałem szybko poszukać większego lokum. Przeglądałem oferty na najem lokali, ale po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że lepiej będzie zaciągnąć kredyt na część inwestycji i mieć własny lokal z możliwością rozwoju.

Nowoczesne balustrady szklane

Poszukiwania znów się rozpoczęły, tym razem za odpowiednim pomieszczeniem. Trafiłem na takie, miał jedną cechę, która mnie przyciągnęła. Mianowicie była to forma piętrowa. Nowoczesny projekt, który zakładał szarą kolorystykę oraz dużo szkła. Najbardziej urzekły mnie balustrady szklane, zarówno na schodach jak i na piętrze, gdzie były gabinety kierownictwa i sala konferencyjna.

Na samym początku miałem obawy, czy takie rozwiązanie jest bezpieczne. Okazało się jednak, że jak najbardziej tak, gdyż użyte materiały są dodatkowo wzmocnione. W części schodowej były hartowane, a w części górnej szklane balustrady były ze sklejoną folią pomiędzy taflami.

Bezpieczne balustrady szklane

Całość urządziliśmy jak biuro w loftach. Dla mnie taki styl jest genialny i funkcjonalny, ale co najważniejsze idealnie współgrał z informatyczno-telekomunikacyjną charakterystyka mojej firmy.

Dzisiaj, dzięki dobrej organizacji pracy oraz rzetelności wciąż się rozwijamy, planuję na przyszły rok kolejną przeprowadzkę do jeszcze większego lokalu. Ten w chwili obecnej jest przygotowywany i całą pewnością będzie miał charakter industrialny wraz z dużą ilością szkła wewnątrz. Taki wystrój w dalszym ciągu jest bardzo pociągającym dla klientów, dzięki czemu już na samym początku możemy ich zaintrygować.

Comments are closed.