Fat burnery, czy inaczej spalacze tłuszczu, to produkty, które znajdziemy w w niejednym sklepie dla sportowców. W ich składzie występują takie składniki, które mają za zadanie ułatwić transport oraz rozpuszczanie się tkanki tłuszczowej. Dzięki temu staną się doskonałą alternatywą choćby dla termogeników.

W ich składzie znajdzie się m.in. kofeina. Jest to jednak składnik, na który niektóre osoby są nadwrażliwe i nie mogą wtedy korzystać z tego typu produktów. Za to z fat burnerów można korzystać nawet przez długi czas i nadaje się, gdy człowiek ma problemy z wątrobą nadciśnieniem, czy także z układem sercowo-naczyniowym.

Jak wiele daje fat burner?

Jak zostało wspomniane wyżej to dobrej jakości preparat, który ma za zadanie optymalizować tempo spalania tkanki tłuszczowej. Zawsze jest tworzony z wykorzystaniem naturalnych składników, co sprawia, że jest bezpieczny i wolny od stymulantów pokroju kofeiny.

Świetnie nadaje się dla osób, które zaczynają swoją przygodę z siłownią i potrzebują pewnego, drobnego wsparcia przy kształtowaniu się sylwetki. Pomaga bowiem łatwo i skutecznie pozbywać się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz sprawniej radzi sobie z usuwaniem wody z organizmu.

Przykładowe składniki preparatu:

  • L-karnityna – jest to aminokwas, który naturalnie występuje w organizmie. Jego główną funkcją jest transport kwasów tłuszczowych do komórek organizmu, gdzie są one przetwarzane na energię ATP. To przyczynia się do zwiększenia wydolności i wytrzymałości mięśni podczas uprawiania sportu.
  • Zielona herbata – źródło EGCG, dzięki któremu wspomagamy się proces redukcji masy ciała. Sprawia to, że organizm jest w stanie zwiększyć spalanie tłuszczu zapasowego. Sam składnik poprawia też metabolizm tłuszczów i węglowodanów.
  • Inozytol – ma wiele zadań, jak chóćby przywracanie prawidłowego metabolizmu glukozy, regulację profilu lipidowego czy utrzymanie prawidłowej płodności.
  • Cholina (tzw. witamina B4) – jest odpowiedzialna przede wszystkim za poprawę pamięci oraz koncentracji. Jednak wpływa także na prace wątroby, a także dodaje niezbędnej energii. Dzięki temu składnikowi można redukować tkankę tłuszczową, a także zadbać o to, by nadmiernie nie osadzała się na narządach wewnętrznych.

Spalacze tłuszczu znajdziesz w sklepie: https://strefamocy.pl/pl/82-fat-burnery

Comments are closed.