Podróżowanie wraz z małymi dziećmi w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Rodzice, którzy podróżują ze swoimi maluchami, nie mogą jednak zapominać o tym, by zapewnić swoim pociechą odpowiedni komfort podczas transportu. W celu zapewniania odpowiedniego komfortu warto, jest ze sobą zabierać lekki wózek spacerowy, który jest wygodny w transporcie, a dodatkowo dobrze się sprawdza jako pojazd dla dziecka. Wózek TFK DOT 2, to propozycja dla rodziców, którzy cenią sobie wygodne, a jednocześnie chcą mieć wózek, który posiada wszystkie najważniejsze elementy. 

Konstruktorzy tego wózka spacerowego zrobili wszystko, by jego konstrukcja była wygodna oraz prosta w transporcie. Wóxek TFK DOT 2, to propozycja dla rodziców, którzy od pierwszych chwil życia chcą podróżować wspólnie z dzieckiem. Innowacyjna składana konstrukcja sprawia, że podróżowanie z nim jest bardzo przystępne, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów do budowy zapewnia dziecku oraz rodzicom wysoki komfort.

Najważniejsze cechy lekkiego wózka spacerowego TFK DOT 2

Składany wózek spacerowy, mimo tego, iż jest niewielkich rozmiarów, to został wyposażony w najważniejsze elementy, które zapewniają komfort. Duża budka oraz ergonomiczne oparcie, to elementy, które gwarantują wygodę dziecku oraz ochronę przed słońcem czy deszczem. Specjalne 5-punktowe pasy to także gwarancja bezpieczeństwa maluszka. Lekki wózek spacerowy składany TFK DOT 2 (zobacz) został zbudowany na aluminiowym stelażu, dzięki czemu prowadzenie tego wózka jest banalnie proste.

Wózek TFK DOT 2, posiada również wiele łatwo demontowalnych elementów, dzięki czemu można go przewozić na niewielkiej powierzchni, Wózek jest również kompatybilny z fotelikami samochodowymi od czołowych firm, co sprawia, że funkcjonalność tego produktu jest jeszcze większa. Warto również wspomnieć o specjalnym zawieszeniu, które znajduje się z tyłu. Sprężynowy system sprawnie amortyzuje wszelkie nierówności, dzięki czemu podróż dziecka w tym wózku będzie przebiegać w sposób komfortowy. Wybierając wózek marki TFK, macie pewność, że otrzymany produkt spełni wszystkie rygorystyczne wymagania, jakie przed nim postawicie.

Comments are closed.