Szkło jest materiałem, który nie służy dekoracji, a przynajmniej wielu się tak wydaje. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że jest zupełnie inaczej, a szkło doskonale sprawdzi się między innymi w łazienkach czy kuchniach, a więc pomieszczeniach, które są przez nas mocno eksploatowane.

Nic w związku z tym dziwnego, że na rynku jest coraz więcej firm, które wykonują obrazy na szkle.

Jaki obraz na szkle wybrać?

Wielu uważa, że szkło jest materiałem bardzo kruchym, co na pewno w jakiejś części jest prawdą. Jednakże jeśli chodzi o tego typu produkty mamy tutaj do czynienia z naprawdę solidnym szkłem, któremu byle jakie stłuczenie na pewno nie grozi.

Niemniej jednak warto zainteresować się obróbką takiego materiału w danej firmie, poznając technologie służące temu zadaniu. Jest to ważne, a nawet bardzo ważne.

Jakie szkło nadaje się na obraz


Obrazy na szkle
naniesione muszą być odpowiednią metodą. Wszystko dlatego, że wtedy nadruk taki będzie trwały. Najważniejsze jest tutaj to, aby grafika nanoszona była na odpowiedniej powierzchni szkła. Wówczas na pewno będzie trwała i nie zniszczą jej żadne detergenty, których przecież w kuchniach czy łazienkach nie brakuje.

Jedno jest mimo wszystko pewne. Nie da się ukryć, że takie obrazy na szkle mogą być naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Dzięki nim całkiem ciekawie udekorujemy swoje mieszkanie, uzyskując niesamowity efekt.

Zobacz szklane obrazy: https://sklep.glastech.pl/obrazy-szklane

Comments are closed.