Decydując się na ciekawe rozwiązania, takie jak domy drewniane producenci polecają wiele rodzajów pokryć dachowych. Na rynku jest ich bardzo wiele, a ja przedstawię państwu najmniej popularne i niedocenione, które również sprawdzają się bardzo dobrze w swojej roli. Pierwszym jest gont drewniany czyli deszczółka.

Stawianie domu z drewna

Odznacza się niezwykłą lekkością i będzie doskonałym rozwiązaniem dla skomplikowanych dachów. Niestety należy taki dach średnio co kilka lat konserwować. Drugim typem pokrycia są łupki mineralne. Jest to pokrycie zrobione ze skały osadowej, co plasuje ją jako najtrwalszy z dostępnych dachów.

Ze względu na swoje niewielki wymiary idealnie pasuje do skomplikowanych dachów. Łupki świetnie chronią przed niekorzystnymi warunkami przyrodniczymi. Co do okien i drzwi które polecamy w wyposażeniu naszych domów, to najczęściej wybierane są drewniane.

Okna antywłamaniowe

Okna które polecamy wykonane są z sony na mikro wczepy. Przy składaniu zamówienia informacjami które najczęściej są podawane to: ilość, rozmiar, kolor, rodzaj szyb i okuć. Następną opcją są systemy antywłamaniowe. Polecamy zakup drzwi posiadające okucia antywłamaniowe, które utrudnią wyważenie czy rozwiercenie klamki.

Co do okien to polecamy również okna połaciowe, których wybór wiąże się jednak z określeniem kołnierzy, które mogą być zastosowane. Stosujemy trzy rodzaje kołnierzy do różnego rodzaju dachów. Większość firm stosuje akceptację zamówienia na podstawie podpisanego zlecenia produkcyjnego, który przedstawia wizualizację oraz przedstawione funkcje.

Więcej: staredrewnokielce.pl

Comments are closed.