Fracht lotniczyCoraz większa liczba firm transportowych, oferujących import z krajów azjatyckich ma w swojej ofercie fracht lotniczy. W niektórych firmach jest to drugi kluczowy produkt, a więc ma powodzenie i jest na niego rosnący popyt.

Transport towaru samolotem

Nie mają swoich własnych linii lotniczych, ale współpracują z wieloma liniami światowymi, co gwarantuje szeroki wybór stawek i przez to możliwości dla oferowanych klientów. Jest to dosyć pewny i sprawdzony sposób transportu, a więc wasze przesyłki na pewno dotrą szybko i bezpiecznie.

Frachtem lotniczym możecie przewieść wiele rodzajów towarów, a w śród nich jest obsługa przesyłek regularnych i tranzytowych, czartery samolotowe i cargo. Niekiedy oferują też transport ładunków niebezpiecznych, obsługę magazynów oraz ubezpieczenia przesyłek.

Fracht lotniczy ile kosztuje?

Cała logistyka operacyjna frachtu lotniczego odbywa się w dedykowanych centrach operacyjnych w rozwiniętych województwach Polski. Jak wiadomo klientami takich usług, są osoby, którym zależy najbardziej na czasie, a więc termin dostarczenia odgrywa kluczową rolę. Minusem jest jednak to, że nie przewieziemy nim wysokotonażowych produktów, które muszą płynąć do nas morzem.

To jest równoznaczne z dłuższym czasem. No niestety nie można pogodzić kilku rzeczy na raz. W Polsce ten rodzaj transportu od kilku lat zyskuje systematycznie na znaczeniu. Wielu importerów daje możliwość łączenia frachtu morskiego z transportem samochodowym, co trochę usprawnia cały proces. Tak czy inaczej zaufajmy tylko sprawdzonej firmie, która ma już jakieś doświadczenie w tej branży.

Comments are closed.