Co w dzisiejszych czasach jest najlepsze dla bobasa? Oczywiście wełniane gatki. Coraz więcej osób się do nich przekonuje. Wełniane gatki sa mięciutkie, delikatne, wygodne i miłe w dotyku dzięki czemu bobas jak i rodzice mogą spać spokojnie.

Dodatkowo są wyposażone w nieprzemakalną warstwę dzięki której możemy założyć je wprost na pieluchę. Gatki wełniane wbrew pozorom są bardzo rozciągliwe, dlatego bez obaw zmieszczą każdą formowankę.

Firmy zajmujące się produkcją wełnianych akcesoriów dla dzieci wykonują swoją pracę rzetelnie. Materiał (wełna) pozyskiwany jest z certyfikowanych hodowli owiec najczęściej odmiany merynos. To 100 % satysfakcji w porównaniu z niewielką ceną jaką trzeba zapłacić za produkt. Gatki wełniane  to coś co powinna mieć każda mama.

Pieluchy wełniane – w końcu bez odparzeń.

gatki welniane uniwersalnosc i wygodaWełna to w 100 % ekologiczny produkt. Pieluszki wełniane to idealne uzupełnienie do wspomnianych w poprzednim punkcie wełnianych gatek. 

Nasze maluchy je pokochają. Mamy zresztą też. Są wielorazowe. No ale jak to zrobiono, że wełna nie gryzie?? Otóż w bardzo prosty sposób. Otóż podobnie jak to się ma z ubraniami, pieluszki są wykonane z wełny merynosów, która ma krótsze włosie i dlatego jest delikatna dla skóry. Pieluchy sa tak samo przyjemne jak koszulki czy bluzy, które nosimy na codzień.

Pieluchy i gatki wełniane – podsumowanie.

Wełniana odzież dla dzieci to must – have każdej mamy, która dba o jak największy komfort dla swojego dziecka. Gatki i pieluchy wełniane (https://dziobak.com.pl/gatki-welniane-disanato pierwszorzędne połączenie. Wygoda i komfort w użytkowaniu. Nieprzemakalność. Ponadto wełna to naturalny produkt. Pierwszorzędny i w pełni ekologiczny.

Producent dbają o to by w żaden sposób nie dostały się do niego jakieś chemikalia, także mamy gwarancję bezpieczeństwa dla naszego maluszka. Wełniane produkty dla najmłodszych możemy używać na codzień, niezależnie od pogody. W czasie upałów również sprawdza się znakomicie. Wełna to wspaniały materiał stosowany od lat. Posiada właściwości, które nie mogą równać się z niczym innym. Dzięki swojej budowie i zawartości  lanoliny we włosiu wełna jest tkaniną bardzo dobrze oddychającą i jednocześnie zatrzymująca wilgoć.

Comments are closed.