Jestem handlarzem metalami. Nie, nie złomiarzem. Współpracuję z wieloma firmami zza granicy. Mam dobre ceny i szeroki wachlarz produktów. Miedź, stal, aluminium, wszystko czego potrzebujesz znajdziesz u mnie. Na początku miałem problem co robić z odpadami, lub z żelastwem które się nie sprzedało i zalegało na magazynie. Zwrócić go już nie mogłem a kupić nikt nie chciał. surowce wtórnePo długim namyśle postanowiłem sprawdzić oferty okolicznych skupów surowców wtórnych. Jako że jestem z Wrocławia na celowniku pierwszy był skup surowców wtórnych Wrocław.

Gdzie oddać złom?

Ku memu zdumieniu okazało się że ten skup jest jednym z najlepszych w regionie. Mieszkam we Wrocławiu od urodzenia a nigdy nie przyszło mi na myśl ze skup z mojego miasta może być taki dobry. I rzeczywiście, ceny mają stosunkowo bardzo dobre. Oprócz tego oferują własny transport przy dużej ilości złomu oraz rozładunek. Dodatkowo do każdego większego klienta podchodzą indywidualnie. Dłuższa rozmowa z szefem przyniosła oczekiwane rezultaty. Biorą każdą ilość o każdej porze. Nie ważne są dla nich ceny na światowych rynkach metali.

Ile kosztuje złom kolorowy?

Stała cena i wypłata od ręki. Takiego kontrahenta biznesowego mogę polecić każdemu. Skup surowców z Wrocławia spełnił moje oczekiwania. Teraz każdy odpad oddawałem w ich ręce na opłacalnych warunkach. Od teraz handel to dla mnie czysta przyjemność. Miesięczne zysku skup złomu kolorowego są bardzo duże. To nie powinno nikogo dziwić gdyż świadczy o dużej popularności i jakości usług skupu. Huty biorą od nich złom do ponownego wykorzystania.

Comments are closed.