Branża beauty w czasach pandemii koronawirusa przeżywa swoisty rozkwit – mowa tu oczywiście o tym, że zamknięci ludzie w domach, szukając zajęć, postanowili również zadbać o swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny. Oczywiście w obecnym okresie ciężko o wyjście do kosmetyczki bądź do salonu SPA na odpowiedni zabieg upiększający. W ostatnim czasie szczególnie dużą popularnością cieszy się peeling kawitacyjny – czyli zabieg, który pozwala oczyścić skórę. Obecnie na rynku mamy wręcz przesyt urządzeniami do peelingu kawitacyjnego.

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego – przykłady

Urządzenia podręczne:
Do tej kategorii możemy zaliczyć między innymi urządzenia oferowane przez wiele firm. Stanowią one tanią alternatywę dla użytkownika, cena takich urządzeń to najczęściej około 150-250 zł. Nie oferują one za wielu opcji, natomiast mogą być skuteczne jeśli użytkowane są odpowiednio, z regularnością. Zdecydowanie można polecić takie urządzenia jako testowe, by się przekonać czy jest to coś co nam odpowiada.

Urządzenia specjalistyczne:
Tak zwane kombajny kosmetyczne, spotykane w salonach beauty, które pozwalają na specjalistyczną opiekę urody. Tutaj można zdecydowanie wyróżnić urządzenia firmy Medika Poland – zapewniają one luksusową pielęgnację, co wiąże się też oczywiście z wyższą ceną produktu. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego tej marki ma chociażby takie opcje jak:

  • Sonoforeza czyli zabieg, który poprawia krążenie krwi i usprawnia naczynia krwionośne, między innymi dzięki użytym preparatom przy przeprowadzaniu zabiegu.
  • Jonoforeza czyli wprowadzenie substancji do głębszych warstw skóry. Na to pozwala zastosowanie działania pola elektrycznego.

Regularne stosowanie urządzenia do peelingu kawitacyjnego przynosi wiele pozytywnych efektów takich jak:

– Pozbycie się niedoskonałości skórnych
– Uregulowanie wydzielania się sebum
– Wyrównanie kolorytu skóry
– Nadaje skórze zdrowy wygląd
– Przyspieszenie wymiany tlenu
– Stymulowanie fibroblastów, które odpowiadają za wytwarzanie np. kolagenu i elastyny
– Pozwala na lepsze gojenie się blizn spowodowanych trądzikiem

Jak więc widać takie urządzenie do peelingu kawitacyjnego niesie ze sobą wiele korzyści. Cena dla standardowego użytkownika za takie specjalistyczne urządzenie jest prawdopodobnie za wysoka, natomiast nie powinna stanowić przeszkody dla salonów beauty, które dzięki temu mogą oferować specjalistyczną pielęgnację dla swojej klienteli.

Więcej informacji na: https://medikapoland.pl/pl/content/78-urzadzenie-do-peelingu-kawitacyjnego

Comments are closed.