Być może Paryż pośród Polaków nie jest najczęstszym kierunkiem wyjazdów turystycznych, to jednak nie da się ukryć, że do stolicy Francji wielu Polaków wybiera się bardzo chętnie i na pewno ich liczba zmniejszać się nie powinna.

Bez wątpienia wiele dla siebie nie znajdą tutaj ci szukający błękitnej morskiej wody i złotych piasków na plaży. Jeżeli mimo wszystko lubicie zwiedzać, to na pewno powinniście postawić na stolicę Francji, ponieważ pod tym względem wypada ona tutaj bardzo dobrze.

Skoro tak warto też zastanowić się nad tym, jak w najtańszy sposób dotrzeć do tej metropolii. Otóż jak się okazuje, najlepiej jest unikać podróży do Paryża, ale postawić na pobliskie Beauvais. Jako że na linii Paryż-Beauvais transport publiczny ma wiele różnych opcji, każdy powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie.

Lotnisko w Paryżu

Zanim zaczniemy je wymieniać, zauważmy, dlaczego w ogóle na taki transport Paryż-Beauvais musimy postawić. Otóż trzeba tutaj przede wszystkim pamiętać o tym, że na tym lotnisku położonym kilkadziesiąt kilometrów od Paryża znajdziemy tanie linie lotnicze, a tych poszukuje wielu z nas.

Jak bowiem nie trudno się domyślić umożliwiają nam one tanią podróż do stolicy Francji, choć w samolocie o niższym standardzie, jeśli chodzi o komfort.

Transport do Paryża

Jeśli natomiast pod uwagę weźmiemy już samą trasę Paryż-Beauvais, to najlepiej jest postawić na transport samochodowy i skorzystać z umiejscowionej na lotnisku wypożyczalni. Poza tym możecie jeszcze postawić też na przykład na autokary, pociąg, a nawet busy, które także tutaj kursują.

 

Tanie hostele we Wrocławiu zarezerwujesz tutaj: http://boogiehostel.com/boogie-hostel-deluxe/

Comments are closed.